קבל ייעוץ משפטי בנושא בדק בית

שירותי עורך דין בדק בית

מחפשים שירותי עורך דין בדק בית? ברוכים הבאים לאתר שירות 10 מחיר 10, כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, המלצות והצעות מחיר עבור עורך דין בדק בית.

 

מדריך לבחירת עורך דין בדק בית

חשוב להזמין חברת בדק בית לפני רכישת נדל"ן חדש כמו דירה חדשה מקבלן ולפני עסקאות נדל"ן כמו קניית בית או דירה מאדם פרטי. בדיקת בדק בית נועדה לאתר ליקויי בניה ופגמים כגון סדקים בקירות, רטיבות, בעיות בתשתית החשמל, ליקויי אקוסטיקה ומפגעי רעש, קרינה גבוהה, בעיות בתשתית האינסטלציה ועוד. כאשר בוחרים חברת בדק בית מומלץ לחפש באתר ולקרוא המלצות ומידע על שירותי החברה כאשר כדאי להעדיף חברות המייצגות את הלקוח במהלך תביעות ליקויי בניה וברשותן עורך דין בדק בית מקצועי ומיומן. תפקידו של עורך הדין לנסח כתב תביעה ולייצג את הלקוח בערכאות המשפטיות ולייצג את הלקוח בפני הקבלן על מנת לדרוש כחוק את תיקון ליקויי הבניה שנתגלו. חברת בדק בית מכנה עבור הלקוח שלה דוח מפורט הכולל תיעוד הממצאים, הערכות תיקון מבחינת לוחות זמנים ועלויות, המלצות והשוואה בין התוכנית האדריכלית לבין הקיים בשטח. חשוב לדעת כי הקבלן מחויב לתקן את ליקויי הבניה אך יש מקרים בהם הוא מנסה להסיר את אחריותו או נמנע מלבצע את התיקונים הנדרשים על מנת לחסוך בעלויות. אגב, עורך דין בדק בית מייעץ ומייצג לקוחות גם במקרים של תביעות נגד קבלני שיפוץ, כאשר אלה לא ביצעו את עבודתם במקצועיות הנדרשת וכמו כן הוא מציע טיפול במקרים של סכסוכי שכנים, תביעות נגד בעלי מקצוע, ייצוג ועדי בית בניינים וייצוג לקוחות המרגשים מרומים מחברת הבניה, ממקצועיות ומעובדת קבלן השיפוצים ועוד.


ליקויי בניה שכיחים בדירות חדשות מקבלן

איכות הבניה בארץ במקרים מסוימים נחשבת לירודה ולכן לקוחות רבים מגלים כי רכשו דירה שאינה עומדת בסטנדרטים המובטחים. כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן אנו מעוניינים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, ללא בעיות וללא הוצאות כספיות הנדרשות לתקן ליקויי בניה. לכן, חשוב להזמין חברת בדק בית מקצועית ומנוסה אשר שולחת מהנדס אזרחי בעל הכשרות וניסיון עשיר בבדיקות מבנים וצוות אנשי מקצוע הבודק את תשתיות הנכס, מאתר ליקויי בניה גלויים ונסתרים באמצעות בדיקה פיסית של הדירה או הבית הפרטי, מבצע סדרת בדיקות מקיפה לאיתור ליקויי בניה באמצעות מכשור ושיטות מתקדמות ולאחר הבדיקה המקיפה והמקצועית מקבל הלקוח דוח מפורט וממצה. במהלך הבדיקה המקצועית ניתן לאתר ליקויי בניה שכיחים כגון סדקים בקירות פנימיים וחיצוניים, בעיות רטיבות וחדירת מים, פגמים בריצוף ובחיפוי אריחים (שברים, סדקים, רובע, אריחים מתנדנדים, רווחים בין הקיר לאריח, איכות ירודה של עבודה או חומרי גלם וכד'), בעיות חשמל, ליקויי אקוסטיקה ומפגעי רעש מדירות סמוכות ומדירות של שכנים הגרים מעליכם ועוד. צוות הבדיקה של חברת הבית משווה בין התוכנית האדריכלית שמשמשת את הקבלן לבניה לבין התוצאות בשטח, בודק את רישום הנכס ברשויות השונות, בודק את תשתיות בניין המגורים (שטחי ציבור) וניתן להזמין בדיקות מיוחדות כמו בדיקות קרינה אלקטרומגנטית מארון החשמל, מחימום תת רצפתי, מחדר שנאים וכד', בדיקת ומדידת רמת גז ראדון (חשוב באזורים מסוימים בארץ ובייחוד בדרום ובשפלה ובדיקה זו חשובה גם בנכסים עם ממ"ד), בדיקת חוקיות הרישום של המבנה ועוד.


מתן הזדמנות לתיקון ליקויי בניה

עורכי דין ליקויי בניה מציעים התמחות וידע רב בהגשת תביעות ליקויי בניה אך לרוב נהוג להעניק לקבלן מתן הזדמנות לתיקון ליקויי הבניה כפי שמפורט בדוח של חברת בדק בית. הלקוח זוכה לייצוג מקצועי של עורך דין מטעם חברת בדק בית ולסיוע מקצועי וייצוג בפני הקבלן על מנת לדרוש את התיקונים ולוודא בסיומם כי מלאכת התיקון נעשתה בהתאם לסטנדרטים הנדרשים. במקרים בהם הקבלן מנסה להתחמק או נמנע מביצוע תיקון ליקויי הבניה יכין עורך דין מומחה בתביעות ליקויי בניה כתב תביעה המסתמך על דוח איתור ליקויי הבנייה של החברה המקצועית ויגיש אותו לבית המשפט. במהלך הדיון המשפטי זוכה הלקוח לסיוע, לייעוץ ולייצוג משפטי ברמה גבוהה על מנת לדרוש מהקבלן לבצע את התיקונים הנדרשים או לפצות בסכום כספי המאפשר ללקוח לפנות לבעלי מקצוע ולבצע את תיקון ליקויי הבניה כנדרש.


תביעות נגד בעלי מקצוע

פעמים רבות אנו נוהגים להזמין קבלני שיפוצים או בעלי מקצוע על מנת לבצע עבודה מסוימת בבית או לערוך שיפוץ חלקי או מקיף בדירה יד שנייה שרכשנו, בבית הפרטי או בדירה שלנו או בכל נכס אחר שברשותנו. במידה וגילינו כי בעל המקצוע ביצע עבודה ירודה או במקרים בהם קבלן השיפוצים אינו עומד בהטחתו הרי נוכל לפנות לחברת בדק בית על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ודוח מפורט על העבודה וניתן לפנות לשירותי עורך דין בדק בית המתמחה בנושא. לאחר שנקבל את חוות הדעת של המהנדס האזרחי מטעם חברת בדק בית יפנה עורך הדין לקבלן השיפוצים או לאיש המקצוע בדרישה לתקן את הליקויים. במידה ובעלי המקצועי או קבלן השיפוצים מתנערים מאחריותם או אינם מוכנים לתקן את הליקויים יגיש עורך הדין תביעות נזקי בניה וייצג את הלקוח בבית המשפט על מנת להשיג עבורו התחייבות לתיקון הליקויים כולל בדיקה בסיום של חברת בדק בית או לקבל פיצוי כספי. חשוב לדעת כי יש בארץ הרבה תביעות נגד קבלני שיפוץ שאינם עומדים בסטנדרטים הנדרשים בענף הבניה ואין לוותר להם בקלות. לכן, חשוב לפנות לעורכי דין ליקויי בניה ולקבל שירות מקיף ומקצועי על מנת לתקן את ליקויי הבניה וליהנות מאיכות חיים טובה.


התמחות של עורכי דין בדק בית

עורכי דין ליקויי בניה מתמחים במגוון נושאים כגון ייצוג בתביעות בדק בית נגד קבלנים, ייצוג ועדי בית בניינים , תביעות נגד קבלני שיפוץ, סכסוכי שכנים ועוד. עורך דין מומחה בתביעות ליקויי בניה פועל מטעם חברת בדק בית או עובד במשותף עם חברה מקצועית לבדק בית ולאחר הכנת חוות דעת של החברה יפעל בהתאם לנדרש וייצג את הלקוח היטב. בנוסף, מציע ערוך דין בדק בית ייעוץ וליווי משפטי בסכסוכי שכנים על מנת למצוא פתרון לסכסוך בהליך גישור מחוץ לכותלי בית המשפט או במקרים מסוימים בדיון בבית המשפט. גם כאשר רוכשים דירה יד שנייה ומגלים לאחר הרכישה רישום כוזב בטאבו או ליקויי בניה חמורים חשוב לפנות לעורכי דין ליקויי בניה על מנת לקבל ייעוץ וליווי משפטי ולפעול כחוק על מנת לקבל פיצוי.

לסיכום, עורכי דין בדק בית מתמחים בייעוץ משפטי ובהגשת תביעות לתיקון ליקויי בניה. באתר תוכלו להשוות מחירים בקלות ולקרוא המלצות על עורכי דין ליקויי בניה על מנת לקבל ייעוץ משפטי מקצוע ושירות ברמה גבוהה.


כמה עולה עורך דין בדק בית?

עמלת עורך דין בדק בית – 10-20% מערך התביעה

שעת ייעוץ עורך דין בדק בית – 100-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
שירות לקוחות פיצריות בישראל
באיזה עיר נמצאת הפיצה שלך?
מוקדי שירות חברות ביטוח
שירות לקוחות חברות ביטוח